Benefity

Udržte si kvalitní zaměstnance a vytvořte jim podmínky k lepším výsledkům díky benefitu v podobě pravidelných relaxačních masáží od profesionálních nevidomých masérů ze studia Masáže Moflár.

MASÁŽE MOFLÁR

Špičkové masérské a kondiční studio pod ve- dením nevidomého sportovce a trenéra Marka Moflára.

Kvalitní maséři, kteří dokonale rozumí lidskému tělu a jsou tak schopni přizpůsobit se individuálním potřebám klientů.

To má za důsledek odstranění bloků, vedoucích k řadě civilizačních chorob, větší spokojenost a tím pádem i výkonnost zaměstnanců na pracovišti. Ta se projeví lepšími výsledky a příjem- nější atmosférou v kanceláři.

PŘIJEDEME PŘÍMO K VÁM

Kvůli našim masážím nemusíte zaměstnance nikam posílat. Nevznikají tak zbytečné časové prostoje a po masáži se mohou zaměstnanci opět ihned věnovat své práci.

MLUVÍ ZA NÁS VÝSLEDKY

Našich služeb využívá řada firem, pro které jsou zaměstnanci klíčovou výkonnostní složkou, na- příklad reklamní agentury, investiční firmy, ale i instituce sociálního charakteru.

VÝHODNÉ FINANCOVÁNÍ

Od roku 2018 patříme mezi chráněná místa. Díky tomu každá firma, která má nad 25 zaměstnanců, může naše služby financovat formou náhradního plnění.

SPOJTE SE S NÁMI A DOMLUVME SE NA PODMÍNKÁCH

Rádi Vám připravíme a představíme individuální řešení přesně pro vaši firmu. Množství a typ masáží nastavíme tak, aby výsledky naší práce byly co nejefektivnější.