Firemní benefity

Udržte si kvalitní zaměstnance a vytvořte jim podmínky k lepším výsledkům díky benefitu v podobě pravidelných relaxačních masáží od profesionálních nevidomých masérů ze studia Masáže Moflár.

MASÁŽE MOFLÁR

Špičkové masérské a kondiční studio pod ve- dením nevidomého sportovce a trenéra Marka Moflára.

Kvalitní maséři, kteří dokonale rozumí lidskému tělu a jsou tak schopni přizpůsobit se individuálním potřebám klientů.

To má za důsledek odstranění bloků, vedoucích k řadě civilizačních chorob, větší spokojenost a tím pádem i výkonnost zaměstnanců na pracovišti. Ta se projeví lepšími výsledky a příjem- nější atmosférou v kanceláři.

PŘIJEDEME PŘÍMO K VÁM

Kvůli našim masážím nemusíte zaměstnance nikam posílat. Nevznikají tak zbytečné časové prostoje a po masáži se mohou zaměstnanci opět ihned věnovat své práci.

MLUVÍ ZA NÁS VÝSLEDKY

Našich služeb využívá řada firem, pro které jsou zaměstnanci klíčovou výkonnostní složkou, například reklamní agentury, investiční firmy, ale i instituce sociálního charakteru.

VÝHODNÉ FINANCOVÁNÍ

Od roku 2018 patříme mezi chráněná místa. Díky tomu každá firma, která má nad 25 zaměstnanců, může naše služby financovat formou náhradního plnění.

SPOJTE SE S NÁMI A DOMLUVME SE NA PODMÍNKÁCH

Rádi Vám připravíme a představíme individuální řešení přesně pro vaši firmu. Množství a typ masáží nastavíme tak, aby výsledky naší práce byly co nejefektivnější.